White House Down (Beyaz Saray Düştü) Yazdır
IMDB Sayfası
IMDB Puanı:6.4 (171,125 oy)
Yıl:2013
MPAA:PG-13
Yönetmen:Roland Emmerich
Oyuncular:Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal, Jason Clarke, Richard Jenkins
Tür:Aksiyon, Dram, Gerilim
Link'ler:IMDB, kids-in-mind
 
Seyretsek.com Değerlendirmesi Çocuklar için zararlı olabilir!
Müstehcenlik: (3)
Şiddet: (6)
Küfür/Argo: (5)
Seyircinin Değerlendirmesi
Bu filmi ilk siz değerlendirin...

Filmin Özeti
Büyük ölçüde kızını etkilemek amacıyla gizli servise dahil olabileceği bir görevde çalışmayı isteyen John Cale, Başkan James Sawyer'ın korumalarından biri olabilmek için başvuruda bulunur. Ancak ne yazık ki karşılığında aldığı yanıt olumsuz olur. Olumsuz haberi kızına vermekte zorlanan genç adam, kızını Beyaz Saray'a gidecekleri bir gezintiye çıkarır. Burada haberi vermeye hazırlanırken ortalık bir anda karışır. Paramiliter bir grup asker, Beyaz Saray'ı işgal etmiştir. Başkan, First Lady ve çocuklarının hayatı tehlikede; üçünün kaderi de John Cale'in ellerindedir!

Yapılan Yorumlar
Yeni Ekle Ara
+/-
Yorum yaz
Adınız:
E-posta:
 
Başlık:
 
ohminik   |23-10-2013 16:04:09
Bu sene çevrilen aynı konulu diğer film (olympus has fallen)'a göre çok daha başarılıydı. Bu film demokrat bakış açısıyla diğeri Cumhuriyetçi bakış açısıyla çekilmişti... Gerilim / macera dozuda iyi ayarlanmıştı.

7/10
uzuna   |20-10-2013 16:23:59
Silah endüstrisinin dünyada neler karıştırdığını anlatan, dünya için barış mesajları veren, her ne kadar klişelerle dolu olsa da seyri zevkli bir aksiyon filmi.

Müslümanlar, Ruslar, Kuzey Koreliler ve uzaylıları düşman olarak gösteren filmlerden gına gelmişti. Asıl düşmanın içeride olduğunu anlattığı için takdirimi kazandı.

Ben beğendim. 7/10

3.20 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."