Zero Dark Thirty Yazdır
IMDB Sayfası
IMDB Puanı:7.4 (223,755 oy)
Yıl:2012
MPAA:R
Yönetmen:Kathryn Bigelow
Oyuncular:Jason Clarke, Reda Kateb, Jessica Chastain, Kyle Chandler, Jennifer Ehle
Tür:Aksiyon, Dram, Tarihi, Gerilim
Link'ler:IMDB, kids-in-mind
  
Seyretsek.com Değerlendirmesi Çocuklar için zararlı olabilir!
Müstehcenlik: (4)
Şiddet: (7)
Küfür/Argo: (9)
Seyircinin Değerlendirmesi
Bu filmi ilk siz değerlendirin...

Filmin Özeti
11 Eylül'ün katilleri Amerika halkında yeni bir korku ve nefret psikolojisinin doğmasına neden oldular . Aynı zamanda bu olay , katillerin dahil olduğu organizasyon olan El Kaide ve başlarındaki Bin Laden'in peşine düşülmesinin de başlangıcı oldu.

Oscar ödüllü Kathryn Bigelow (The Hurt Locker) bu zamandan Bin Laden'in ölümüne kadar yaşanan zamanın kronolojik olarak altını çiziyor.

2013 Oscar Ödülleri
En İyi Ses Kurgusu

Yapılan Yorumlar
Yeni Ekle Ara
+/-
Yorum yaz
Adınız:
E-posta:
 
Başlık:
 
JaguaR   |04-03-2013 18:21:47
Çok uzun zamandır bir filmi sonunu getirmeden kapamamıştım. Filmi kapattığım gibi elim hızlıca Shift+Delete'de gitti. İzlenmemiş filmin puanlaması olur mu bilmem ama bu rezilliğe katlanmak zor. 157 dakika boyunca izleyip beğenen de vardır eminim, Ben normal şartlarda izleme zahmetine hiç bulaşmazdım ama bir arkadaşım "oh m god, çok güzel, bayıldım" deyince merak ettim. Jessica Chastain bu role hiç gitmemiş, klişesi bol, giriş bölümü gereksiz uzun hatta ıstırap resmen. Yarım saat zor dayandım inanın. Bu filme oskar filan verilseydi cidden rezalet olurmuş, oskar jürisi de aptal değil, belli ki aptal yerine konmak istememişler. Jessica Chastain'in adaylığı ise inanılır gibi değil. Kathryn Bigelow acaba bu tarzın dışında bir şeyler çekebiliyor mu merak ediyorum, zamanla göreceğiz...

Puan: ne puanı? puan ne arar pazarda?

3.20 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."