Shrek Forever After (Şrek Sonsuza Dek Mutlu) Yazdır
IMDB Sayfası
IMDB Puanı:6.3 (144,848 oy)
Yıl:2010
MPAA:PG
Yönetmen:Mike Mitchell
Oyuncular:Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Antonio Banderas, Julie Andrews
Tür:Animasyon, Macera, Komedi, Aile, Fantastik
Link'ler:IMDB, kids-in-mind
Seyretsek.com Değerlendirmesi
Müstehcenlik: (3)
Şiddet: (3)
Küfür/Argo: (2)
Seyircinin Değerlendirmesi
Bu filmi ilk siz değerlendirin...

Filmin Özeti
Kötü bir ejderhayla karşılaştıktan, güzel bir prensesi kurtardıktan ve Fiona'nın ailesinin krallığını kurtardıktan sonra bir deve yapacak ne kalır?

Eğer Şrek'seniz birden evcimen bir aile babası oluverirsiniz. Şrek eskiden olduğu gibi köylüleri korkutmak yerine, istemeyerek de olsa kazma küreğe imza atıyor.

Bu devin kükremesine ne oldu? Kendini gerçek bir dev gibi hissettiği günleri özleyen Şrek, ağzı iyi laf yapan Rumpelstiltskin'e kanarak onunla bir anlaşma yapar. Şrek birden kendini Uzaklardaki Krallığın değişmiş,farklı bir versiyonu içinde bulur. Orada devler avlanmaktadır, Rumpelstiltskin kraldır ve Şrek ile Fiona hiç tanışmamıştır. Dostlarını kurtarmak, dünyasını yeniden kurmak ve gerçek aşkına yeniden kavuşmak artık Şrek'in elindedir.

Yapılan Yorumlar
Yeni Ekle Ara
+/-
Yorum yaz
Adınız:
E-posta:
 
Başlık:
 
Erhan   |27-11-2010 09:29:01
Shrek her zamanki gibi izlenebilecek nitelikte olan bir seri film olduğunu bu son filmde de göstermiş oldu ancak şunu belirtmeliyim ki önceki iki filmin tadını bulamadım bu son filmde. Ancak izlenebilir mi? Tabiki hiç şüphe bile duyulmaz izlenir mi? izlenmez mi? diye... Ancak bir kıyas yapmak durumunda kalırsam;
Son filmin eğlencesi
santana   |22-11-2010 12:24:24
Sanırım serinin son filmi, artık devamı gelmeyecek, o yüzden daha iyi olabilirdi. Ama yine de klasik Shrek tadı vardı, danslar güzeldi.

7/10
aydindoc   |02-06-2010 12:18:44
Çok beğendim.Bence ikinci ve üçüncü filmlerden daha güzeldi.İlk filmin yeri farklı tabi.Sadece eşeği M.Ali Erbil seslendirmiyordu.Önce farklı gelsede şimdi seslendiren de çok başarılı seslendirmiş.
8/10
uzuna  - Eğlenceli ama...   |30-05-2010 19:41:19
Son Şrek, ilk üçü gibi son derece eğlenceli. Özellikle 3D olarak.

Ama anlayamadığım bir şey var. Tüm Şrek filmlerinde ısrarla erkek mi kadın mı olduğu anlaşılmayan karakterlere yer veriliyor. Yapımcıları bu tür davranışları çocuklara normal mi göstermeye çalışıyorlar acaba?

7/10

3.20 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."